Silifke Havadis

Altunok, “Esnaflığın Toplumdaki Yeri Büyüktür"

Güncel

Silifke Havadis 1320 Kez Görüntülendi 0

Altunok, “Esnaflığın Toplumdaki Yeri Büyüktür"

Silifke Belediye Başkanı Altunok esnafları ziyaret etti.

Esnaflarla bir arada olmaktan dolayı mutlu ve memnun olduğunu bildiren Silifke Belediye Başkanı Sadık  Altunok, sabahın erken saatlerinde dükkanlarını açan Silifke’li esnafları ziyaret ederek işyeri sahipleri ve çalışanlarıyla sohbet etti.  

Kendisinin de esnaf olduğunu ayrıca esnaf bir babanın oğlu olduğunu da hatırlatan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Yıllarca babamla birlikte bende esnaflık yaptım. Esnaflığın toplumda yeri ve önemi büyüktür. Ben şu anda belediye başkanlığı yapıyorum ama esnaflık günlerimi hiçbir zaman unutmadım. Halkımızla iletişim kurarken esnaf olmamın çok faydalarını gördüm. Halkla ve esnaflarımızla  iç içe olmayı her zaman önemsemekteyim. Halkımızın arasında olmak onlarla sohbet etmek, onların çayını içmek, sorun ve isteklerini dinlemek bizleri daha güçlü kılmaktadır. Gittiğim her ziyarette vatandaşlarımızın ve esnaflarımızın Allah razı olsun demesi, gülümseyerek yüzümüze bakması bizi çok mutlu etmektedir. O maksatla fırsat bulduğumuz her anı esnaf ve vatandaşlarımıza ziyarete ayırıyorum. Hizmette her zaman önceliğimiz vatandaşlarımızdan gelen talep ve istekler doğrultusundadır. Ziyaretlerimizle birlikte belediye olarak kent merkezi ve mahallelerimizde devam eden çalışmaları ve uygulamaya koyduğumuz projeleri de halkımızla ve esnaflarımızla paylaşma fırsatı buluyorum. Daha güzel bir Silifke için çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğiz. Bizlere hizmet yolunda güç ve destek veren tüm Silifkeli hemşehrilerimize ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” diyen Başkan Altunok, ziyarette esnaflarla birlikte  çay içerek sohbet etti.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.