Silifke Havadis

Başkan Turgut, Say Mahallesini Ziyaret Etti

Silifke

Silifke Havadis 14769 Kez Görüntülendi 0

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, Başkan Yardımcısı Cengiz Gümüş ve mahalle muhtarı Fikret Kocabaş ile birlikte Say Mahallesini ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını dinledi.

Say Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerini sürdürerek, mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Mustafa Turgut, ‘İlçemizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve sorunlarını yerinde dinliyor, bu sorunların çözümü için karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde daha güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Bizler bu göreve zaten hizmet etmek için geldik. Şehrimizin ve mahallelerimizin her neresine kim bir çivi çakarsa Allah ondan razı olsun. Bizleri mutlu eden tek şey, ne kadar fazla hizmet yapabiliyorsak biz o kadar çok mutlu oluyoruz. Biz burada yaptığımız çalışmalarla sadece mahallemizin değil burada yaşayan vatandaşlarımızın da hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Yollarımızın yapılması, çevre düzenlemesi, temizlik, parke ve asfalt yapımı, parkların bakımı gibi bütün hizmetlerimiz burada yaşayan vatandaşlarımız içindir. Ben kendim de bir şoför çocuğuyum. Zor koşullarda büyüdük. Varlığı da gördük yokluğu da. Bütün bu zorlukları gayet iyi biliyorum. İnşallah her şey güzel olacak. Bir olursak beraber olursak üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk olamaz” dedi.

‘HİZMETLERİNİZİ BEĞENİYOR VE DEVAMINI İSTİYORUZ’

Taleplerini ve sıkıntılarını Belediye Başkanı Mustafa Turgut’a birebir anlatan esnaf ve vatandaşlar, ‘Kentimize yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Sorumluluk alanınız 88 mahalleyle birlikte genişledi ve kısıtlı imkânlarla başarılı hizmetler yapıyorsunuz. Elbette ihtiyaçlar bitmiyor. Daha birçok eksiğimiz mevcut. Fakat şahsım ve mahalle sakinlerimiz inanıyoruz ki,  bu eksiklikleri de kısa sürede tamamlayacaksınız. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Hizmetlerin devamını ve yarım kalan çalışmaların tamamlanmasını istiyoruz’ diye konuştular.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.