Silifke Havadis

Altunok, "Araç filomuzu güçlendirdik"

Güncel

Silifke Havadis 1952 Kez Görüntülendi 0

Altunok, "Araç filomuzu güçlendirdik"

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, satın aldıkları yeni iş makinaları ile belediyenin mevcut hizmet araçları filosunu güçlendirdiklerini söyledi.

Belediyelerde olmazsa olmaz ve hizmet basamağının en önemli unsurları arasında ilk sıralarda iş makineleri ve hizmet araçlarının yer aldığını savunan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, "Bir belediyenin hizmet konusunda en önemli vasıtalarının başını araç filosu çekmektedir. Araç filosu güçlü olan yerel yönetimler hızlı bir biçimde sorunun çözümüne ulaşır. Bizde araç filomuzu güçlendirerek ilçemize daha hızlı ve daha kaliteli kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. İlçemize daha iyi hizmet edebilmek için göreve geldiğimiz bir yıllık bir süre içinde araç filomuzu sürekli güçlendiriyoruz. Şu anda belediye olarak 2 adet sıkıştırmalı ve tam donanımlı çöp kamyonu, 2 adet mini damperli kamyon, asfalt yapımında kullandığımız büyük bir silindir aracı, 2 adet kazıcı-yükleyici kepçe, 2 adet greyder, 1 adet TIR (çekici) ve 1 adette sokak çöp süpürme aracı satın alarak filomuza dahil ettik.  Her geçen gün büyüyen ve gelişen ve yol ağı genişleyen ilçemiz için yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Biz de belediye olarak 88 mahallemize daha hızlı, daha kaliteli ve kesintisiz hizmet  vermek için araç filomuzu güçlendirmeye ve yeni araçlar almaya devam edeceğiz.” dedi.

Altunok, "Araç filomuzu güçlendirdik" (2)

 

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.