Silifke Havadis

Altunok, Çocuklara Oyuncak Dağıttı

Güncel

Ayşe ÖNEL EREN 1922 Kez Görüntülendi 0

Altunok, Çocuklara Oyuncak Dağıttı

İzinli olarak sokağa çıkmalarına izin verilen çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanvekili Altunok, çocuklara oyuncak hediye etti.

Korona virüs tedbirleri kapsamında izinli olarak sokağa çıkmalarına izin verilen çocuklarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,  çocuklara oyuncak hediye etti.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Ülkemiz genelinde korona virüs salgını nedeniyle 4 günlük ramazan bayramı süresince sokağa çıkma yasağı uygulandı. Sağlık Bakanlığımız ve Bilim Kurulumuz tarafından ülke genelinde alınan bu karara ilçemiz halkı da uyum sağladı. Bilim Kurulunun aldığı kararla 0-14 yaş arası çocuklarımızın bugün 11.00-15.00 saatleri arasında sokağa çıkmalarına izin verildi. Aileleri ile birlikte sokağa çıkan çocuklarımızı biz de parklarda ziyaret ederek onlara oyuncak hediyemizin yanı sıra  ikramlarda da  bulunduk. Yarınımızı emanet edeceğimiz gençlerimize ve çocuklarımıza verdiğimiz değeri kendilerine hissettirmek için bugün burada onların sevinçlerine ortak olduk. Ramazan bayramı coşkusunu buruk yaşadılar ama biz onlara bugün o bayram sevincini yaşatmaya çalıştık. Onları izin gününde yalnız bırakmayarak onlara böyle bir sürpriz yapalım istedik. İnşallah çok daha sağlıklı günlerde birlikte olacağız. Millet olarak bu bayramı buruk yaşadık ama Allah’ın izni ile önümüzdeki bayramları  daha coşkulu, birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağımızı ümit ediyorum” dedi.

Altunok, Çocuklara Oyuncak Dağıttı (2)

Altunok, parklarda oynayan çocuklara oyuncak hediye ederken meyve suyu ve kek ikramında bulunmayı da ihmal etmedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.