Silifke Havadis

Altunok,İşçilerin Bayramını Kutladı

Güncel

Silifke Havadis 1239 Kez Görüntülendi 0

Altunok,İşçilerin Bayramını Kutladı

Başkanvekili Altunok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla işçilerin bayramını kutladı.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayınladığı mesajında,  “Çalışma ortamlarındaki  zorluğun her türlüsüne göğüs geren, yedikleri her lokmayı alın teriyle kazanan başta belediyemizde görev yapan işçi arkadaşlarımız olmak üzere tüm işçilerimizin her zaman yanındayız” dedi.

Silifke Belediye Başkanvekili Altunok mesajında, “1 Mayıs emekçilerin alın teri ile yazılmıştır. İşçinin alın terinin bizim dinimizde ve medeniyetimizde çok kutsal bir yeri vardır. Biz de Silifke  Belediyesi olarak işçilerimizin emeklerinin karşılığını alması için azami gayret gösteriyoruz. İşçiler ülkemizde ve dünyada çok ağır çalışma koşulları altında ekmeklerini kazanmaktadır. Peygamber Efendimiz bir hadisinde "İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını verin" diyor. Biz, dinimizin ve kültürümüzün bu anlayışını yerine getirmekle yükümlüyüz. İşçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını veren bu anlayışı devam ettirmekle yükümlüyüz. Toplumun ihtiyaçları için mal ve hizmet üreten işçi kardeşlerimizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemeyiz.  Belediye olarak birlikte çalıştığımız işçi arkadaşlarımıza tanınan hakları koruyarak ve daha da arttırarak işçimizin ve emekçilerimizin duasını alacağız. İşçilerimizin ve emekçilerimizin her türlü sıkıntısı ve isteği bizim de sıkıntımızdır. Bu vesileyle başta belediyemizde çalışan işçilerimiz olmak üzere tüm işçilerimizin  ve  bütün emekçilerimizin bayramını kutluyorum" diye konuştu.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.