Silifke Havadis

Altunok, "Tedbirlere Uyalım"

Güncel

Silifke Havadis 1985 Kez Görüntülendi 0

Altunok, "Tedbirlere Uyalım"

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, "mesafeyi koruyalım, tedbirlere de uyalım" çağrısında bulundu.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Korona virüs salgını kapsamında park ve bahçeler, kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra halka açık alanlarda dezenfekte çalışmalarına devam ettiklerini belirterek "mesafeyi koruyalım, tedbirlere de uyalım" çağrısında bulundu.

Altunok, "Tedbirlere Uyalım" (2)

 

Korona virüsle mücadele kapsamında tedbir ve önlem almayı hiç bırakmadıklarını söyleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediyeye bağlı ekiplerin ilçe genelinde ve mahallelerde çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti.

"Halkımıza yönelik tüm yaşam alanlarında korona virüsle mücadeleye devam ediyoruz” diyen Silifke Belediye Başkanvekili Altunok yürütülen çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Son günlerde ülke genelinde artan vaka sayısını dikkate alarak biz de belediye olarak Silifke’mizde halkımıza yönelik tüm hizmet alanlarında dezenfekte çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu çalışmalarımızın yanı sıra sosyal mesafe kuralı, maske kullanımı ve el dezenfekte işleminin de mutlak suretle devam ettirilmesi için tüm ekibimizle seferber olduk. Halkımızın ve özellikle de çocuklarımızın ortak kullanım alanlarında temizlik ve dezenfekte çalışmalarına ayrı bir önem vermekteyiz. Bu çalışmalarımızla birlikte  kent merkezinde ve mahallelerimizde kurulan semt pazarlarında, park ve bahçelerde, kamu kurum ve kuruluşlarımızda ve halkımızın günübirlik yaşam alanlarında temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son günlerde artan ve tüm halkımızın korkulu rüyası haline gelen bu virüsten korunmak için sosyal mesafemizi koruyalım, maske kullanalım ve ellerimizi sık sık dezenfekte edelim. Bilim Kurulumuz, İçişleri ve Sağlık Bakanlığımızın  aldığı tedbirlere de mutlak suretle uyalım" diyerek vatandaşlara çağrıda bulundu.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.