Silifke Havadis

Altunok’tan Dr. Şahin İçin Taziye Mesajı

Güncel

Silifke Havadis 1413 Kez Görüntülendi 0

Altunok’tan Dr. Şahin İçin Taziye Mesajı

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, ilçede görev yapan Doktor Erdinç Şahin’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Başkanvekili Altunok  mesajında, “İlçemiz devlet hastanesinde uzun yıllar görev yapan daha sonra Mukaddem mahallemizde 2 nolu sağlık ocağında aile hekimi olark görev yapan hemşehrimiz Doktor Erdinç Şahin’in geçirdiği rahatsızlık sonucu vefatını üzüntü içinde duydum. Kendisi uzun yıllar ilçe halkımıza sağlık alanında çok büyük hizmetler vermiştir. Bugüne kadar verdiği başarılı hizmetlerin yanı sıra iyiliksever bir kişiliğe sahip olan Dr. Erdinç Şahin görevine son güne kadar etmiştir. Hemşehrimiz Dr. Erdinç Şahin’in vefatı bizleri  derinden üzmüştür. Büyük bir acı. Başta Silifkeli hemşehrilerimize, sağlık camiamıza ve kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.