Silifke Havadis

Altunok’tan Geçmiş Olsun Ziyareti

Güncel

Remzi ÖNEL 1275 Kez Görüntülendi 0

Altunok’tan Geçmiş Olsun Ziyareti

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, iki gündür etkili olan sağanak yağış nedeniyle taşkın yaşanan mahalleleri gezdi.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, iki gündür etkili olan sağanak yağış nedeniyle taşkın yaşanan mahalleleri gezdi. Burada vatandaşlarla da görüşen ve geçmiş olsun dileğinde bulunan Başkanvekili Altunok, belediye ekiplerinin 24 saat görev başında olduğunu da hatırlattı. 

Altunok’tan Geçmiş Olsun Ziyareti (2)

Aşırı yağışlar sonucu taşkına sebep olan dere ve kanal yakınında oturan vatandaşları ziyaret eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Mersin geneline Meteoroloji tarafından kırmızı kod verilmesinin ardından ilçemiz genelinde ve mahallelerimizde oluşabilecek taşkınlara karşı belediye ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ekiplerimiz 24 saat görev başındadır. Ekiplerimiz hem yayla mahallelerimizde kar yağışı nedeniyle kapanan yolların açılması çalışması yapıyor, hem de sahil bölgelerimizde meydana gelen sel taşkınlarında ortaya çıkan mağduriyetin giderilmesi yönünde çalışmalarını sürdürüyor. İki gündür meydana gelen olay tamamen doğal bir afettir. Ne kadar tedbir alırsanız alın afetin gelişini engelleyemiyorsunuz. Başta Silifke ilçemiz olmak üzere tüm Mersin’imize ve komşu ilçelerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, Cenabı Allah’tan bizlere  bir daha böyle afetler göstermemesini temenni ediyorum” dedi.

Altunok’tan Geçmiş Olsun Ziyareti (3)

Belediye ekipleri tarafından aşırı yağışlar sebebiyle zarar gören bölgelerde devam eden çalışmaları yakından inceleyen Başkanvekili Altunok, taşkınlardan zarar gören çiftçilere ve vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.