Silifke Havadis

Başkanvekili Altunok'tan Yeni Yıl Mesajı

Güncel

Remzi ÖNEL 1337 Kez Görüntülendi 0

Başkanvekili Altunok'tan Yeni Yıl Mesajı

Başkanvekili Altunok, yayınladığı mesajla vatandaşların yeni yılını kutladı.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yeni yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunun yaşandığı şu günlerde 2020 yılının mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini diledi.

2020 yılının Silifke’mize, ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” diyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yaptığı açıklamada,  2019 yılında Silifke Belediyesi olarak hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık. Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir. Silifke Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Silifke’mizi layık olduğu yere getirme kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Belediyemiz, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni projeler kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2020 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.