Silifke Havadis

Emlak Verginizi Unutmayın!

Güncel

Silifke Havadis 1270 Kez Görüntülendi 0

Emlak Verginizi Unutmayın!

Başkanvekili Altunok, 31 Mayıs 2021 günü birinci taksiti için ödeme süresi sona erecek olan Emlak Vergisi hakkında vatandaşları uyardı.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, emlak ve çevre temizlik vergisi ile ilan reklam vergisinin 2021 yılına ait birinci taksit ödemesinin 31 Mayıs 2021 pazartesi günü sona ereceğini hatırlatarak emlak vergilerinizi ödemeyi unutmayın çağrısında bulundu.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,  konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, birinci taksitlerinin ödeme süresinin 31 Mayıs 2021 tarihinde sona ereceğini hatırlattı. Başkanvekili Altunok, "Belediyemizce tahsil edilmekte olan 2021 yılı emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi birinci son ödeme tarihi 31 Mayıs 2021 pazartesi günüdür. Bina, arsa ve arazi gibi gayrimenkullere sahip mükelleflerimizin emlak vergisini, iş yerlerinde oturanların çevre temizlik vergisini zamanında yatırmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları ve cezai işlemlerle karşı karşıya kalmamaları için ödemelerini zamanında yapmaları gerekmektedir” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.