Silifke Havadis

Nogay, "Hıdırellez bayramımız kutlu olsun"

Güncel

Silifke Havadis 1855 Kez Görüntülendi 0

Nogay, "Hıdırellez bayramımız kutlu olsun"

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, Hıdırellez bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay yayınladığı mesajında, “Baharın gelişi ile kutlanmaya başlayan Hıdırellez Bayramı; dostluğu kardeşliği pekiştiren, doğa sevgisini bizlere ve çocuklarımıza hatırlatan özel günlerimizden biridir. Yüz yıllardır kutlanan Hıdırellez Bayramı; kültürel ve sosyal bağlarla toplumumuzun huzuruna, birlik ve beraberliğimize, komşu ilişkilerimizin güçlenmesine katkıda bulunmuştur ve daha da pekişmesini sağlamıştır. Milletimizi oluşturan yapı taşlarında örf adet ve geleneklerimizin, kültürel değerlerimizin çok büyük önemi vardır. Yaşatılması ve bizden sonraki nesillere de aktarılması hepimize düşen milli bir görevdir. İçerisinden geçtiğimiz zor ve sıkıntılı süreçte daha çok huzura hoş görüye barış ve kardeşliğe ihtiyacımız vardır. Bu vesile ile halkımız arasında kutlanan ve gittikçe yaygınlaşan Hıdırellez Bayramımızı camiamız adına bir kez daha kutluyor, sağlıklı huzurlu bereketli günlerin müjdecisi olmasını diliyorum. Hıdırellez Bayramımız kutlu olsun. Ne mutlu Türküm diyene.” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.