Silifke Havadis

Silifke Kır Düğün Salonu Hizmete Açıldı!

Güncel

Silifke Havadis 10428 Kez Görüntülendi 0

Silifke Kır Düğün Salonu Hizmete Açıldı!

Tüm vatandaşların faydalanabileceği, 1000 kişi kapasiteli yazlık kır düğün salonunu hizmete açıldı.

Mukaddem mahallesi Becili mevkiinde 6000 m2’lik alan üzerine 1000 kişilik kır düğün salonunun yapımı tamamlandı ve hizmete açıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Hizmete açtığımız kır düğün salonunu halkımız istedi biz de yaptık” dedi. Hizmete açılan kır düğün salonunda ilk düğünü yapan Sinem ve Süleyman Nasuhoğlu’nun düğün törenine katılan Başkanvekili Altunok, genç çiftlere ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun dileğinde bulundu. Genç çiftlerin düğün törenine katılan aileler ve davetlilerle de görüşen Başkanvekili Sadık Altunok, ilçede büyük bir eksikliği hissedilen kır düğün salonunu Silifkelilerin hizmetine sunmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.

Silifke Kır Düğün Salonu Hizmete Açıldı! (2)

Düğün törenine katılan vatandaşlar Başkanvekili Altunok’a “Başkanım Allah sizlerden razı olsun, böylesine güzel ve modern bir yazlık düğün salonunu halkımızın hizmetine sundunuz. Göreve geldiğiniz günden bu yana yaptığınız hizmetlerin ve projelerin yakın takipçisiyiz. Cenabı Allah sizlere ve değerli ekibinize güç kuvvet versin” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.