Silifke Havadis

Silifkeliler Emlak Verginizi Unutmayın!

Güncel

Ayşe ÖNEL EREN 1750 Kez Görüntülendi 0

Silifkeliler Emlak Verginizi Unutmayın!

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, emlak ve çevre temizlik vergisi ile ilan reklam vergisinin 2020 yılına ait birinci taksit ödemesinin 31 Mayıs 2020 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak emlak vergilerinizi ödemeyi unutmayın çağrısında bulundu.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,  konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, birinci taksitlerinin ödeme süresinin 31 Mayıs 2020 tarihinde sona ereceğini hatırlattı. Başkanvekili Altunok, "Belediyemizce tahsil edilmekte olan 2020 yılı emlak vergisi ve çevre temizlik vergisi ödeme süresi 31 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir. Bina, arsa ve arazi gibi gayrimenkullere sahip mükelleflerimizin emlak vergisini, iş yerlerinde oturanların çevre temizlik vergisini zamanında yatırmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları ve cezai işlemlerle karşı karşıya kalmamaları için ödemelerini zamanında yapmaları gerekmektedir” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.