Silifke Havadis

MHP Silifke'de Bayramlaşma

Politika

Silifke Havadis 1205 Kez Görüntülendi 0

MHP Silifke'de Bayramlaşma

MHP Silifke İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma töreni partililer ve vatandaşların katılımıyla kutlandı.

Ramazan bayramı münasebetiyle Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatında düzenlenen bayramlaşma töreni partililer ve vatandaşların katılımıyla kutlandı.

Toplantı salonunda bir araya gelen partililer ve vatandaşlara yönelik bir konuşma yapan Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, “bayramlar insanlarımızı bir araya getiren, birlik ve beraberlik duygularının en güzel şekilde yaşandığı özel günlerdir. Milli ve manevi değerlerin zirveye ulaşmasına vesile olan ramazan bayramını kutluyoruz. Böyle müstesna günlerin insanlar arasında sevgi köprüsü kurmasını istiyoruz. Küslüklerin yerini barışın aldığı, dostluğun bereketin bolca yaşandığı bir bayram diliyoruz. Her günümüzün bayram olmasını diliyorum. Bu vesileyle partili-partisiz tüm hemşehrilerimizin mübarek ramazan bayramlarını en kalbi duygularımızla kutluyor, daha nice bayramlara birlikte kavuşmak dileklerimle hepinize sevgiler ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’ta yaptığı konuşmada, tüm halkın ve partililerin bayramını kutlayarak “kısa bir süre önce Silifke Belediye Başkanımız Mücahit Aktan’la bir görüşme yaptım kendisi de tüm Silifkeli hemşehrilerinin  bayramını kutluyor” diyerek Başkan Aktan’a dualarınızı eksik etmeyin ricasında bulundu.

Daha sonra söz alan MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Cemil Parlar, AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mustafa Çetin, MHP Mersin Kadın Kolları Başkanı Berrin Altıntaş, MHP Mersin eski Milletvekilleri Kadir Ural ve Cahit Tekelioğlu’da birer konuşma yaparak salonda bulunan partililer ve vatandaşların bayramlarını kutladıklarını açıkladılar.

Bayramlaşma törenine katılan vatandaşlara ve partililere ilçe teşkilatı tarafından çeşitli ikramlar bulunuldu.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.