Silifke Havadis

Silifke'nin Yeni Belediye Başkanı'ndan İlk Açıklama!

Politika

Silifke Havadis 2525 Kez Görüntülendi 0

Silifke'nin Yeni Belediye Başkanı'ndan İlk Açıklama!

Seçim sonuçlarının resmi olmayan sonuçlarına göre (Anadolu Ajansı verileri) Cumhur İttifakı MHP adayı olarak seçimi kazanan Mücahit Aktan önemli açıklamalarda bulundu.

Dün gerçekleşen Yerel Seçim'in resmi sonuçları henüz açıklanmadı ancak Anadolu Ajansı'nın verilerine göre seçim yarışını %43,98 ile kazanan Cumhur İttifakı MHP adayı Mücahit Aktan oldu. Çarşamba günü mazbatasını Silifke İlçe Seçim Kurulu'ndan alacak olan Aktan Silifke'nin yeni Belediye Başkanı olarak ilk açıklamasını yaptı.

İşte Silifke'nin Yeni Belediye Başkanı Mücahit AKTAN'ın Açıklaması:

"TEŞEKKÜRLER SİLİFKE!

Kıymetli Silifkeliler, Değerli Gönüldaşlarım,

Seçim sonuçlarının Silifkemiz’e, Mersin’e ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum.

Öncelikle, Silifke’ye hizmet yolunda Cumhur ittifakı Adayı olarak şahsımı bu göreve layık gören Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, MHP Mersin il Başkanım Sayın Zeynel Uğur Gölgeli ve yönetim kurulu üyelerine, MHP Silifke İlçe Başkanım Sayın Levent Nogay’a ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum.

Adaylığımın açıklamasının ardından gece uyumadan gündüz yorulmadan benimle birlikte çalışan MHP Silifke İlçe Başkanı Sayın Levent Nogay ve MHP Silifke teşkilatımızın tüm kademelerine, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Mustafa Çetin ve AK Parti Silifke teşkilatının tüm kademelerine, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımıza, seçim çalışmalarımızda emeği geçen partili partisiz tüm gönüldaşlarımıza, çalışmalarımızın görünmez kahramanlarına ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ayrıca gece gündüz demeden çalışmalarımıza destek veren dostlarıma, seçim çalışmaları esnasında kapısını çalıp rızalarını aldığımız büyüklerimize, küçüklerimize ve değerli Silifkelilere bana verdikleri güvenoyu için çok teşekkür ediyorum. 
Sizlere söz verdiğim gibi bir başkan olacağım. Bu nedenle mazbatamızı alacağımız Çarşamba gününden itibaren parti rozetimi çıkartıp belediye başkanlığı görevimi adil bir şekilde layıkıyla yürüteceğim. Seçilen meclis üyelerimizle birlikte Silifkemiz’i daha modern ve çağdaş bir kent yapacağız. Çocuklarımızın güven ve huzur içinde büyüyebilecekleri bir Silifke’yi inşaat etmek için gece gündüz çalışacağız. Sizlerin verdiği güveni boşa çıkartmayacağız. Tüm Silifke halkına bana ve ekibime gösterdikleri güven için çok teşekkür ediyorum.

Birlikte Çalıştık
Birlikte Kazandık.
Birlikte Yöneteceğiz
Birlikte Başaracağız."

Biz de Silifke Havadis olarak, seçim sonuçlarının Silifkemiz'e hayırlı olmasını diliyor, seçim yarışını kazanan Mücahit AKTAN Beyefendi'yi tebrik ediyoruz.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.