Silifke Havadis

Altunok, Gökbelen Yaylası'nda İncelemelerde Bulundu

Yerel

Silifke Havadis 2654 Kez Görüntülendi 0

Altunok, Gökbelen Yaylası'nda İncelemelerde Bulundu

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yayla sezonunun yaklaşmasıyla birlikte ilçeye bağlı yayla mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Gökbelen yaylasına Belediye Garaj Amiri Ali Aktan’la birlikte giden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok burada Mahalle Muhtarı Mustafa Gölgeli ve mahalle halkı tarafından karşılandı. Geçtiğimiz günlerde ilçemiz genelinde meydana gelen aşırı yağışlardan dolayı bozulan yollarda bir inceleme yaptı. Yapılan incelemeler sonunda bir açıklama yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Yaklaşan yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe halkımız Gökbelen yaylamıza gelmektedir. Özellikle yaz aylarında bu mahallemizin nüfusu da artmaktadır. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen aşırı yağışlardan zarar gören ara yollarda bir çalışma başlattık. Yaz gelmeden bu mahallemizin içinde bulunduğu sorunların çözülmesi için belediye ekiplerimiz çalışmalarına başlamıştır. Amacımız, vatandaşlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunmaktır. Yaylalarımızı önemli kılan özelliği doğal dokusu ve tertemiz havasıdır. Bu doğal güzelliği daha verimli kullanabilmek için  çalışmalar yapıyoruz. Gökbelen  Mahalle Muhtarımız Mustafa Gölgeli ve vatandaşlarımızdan gelen istek ve talepleri imkanlarımız dahilinde yerine getireceğiz” dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.