Silifke Havadis

Altunok, Mahalle Mahalle Gezip, Sorunlara Çözüm Üretiyor

Yerel

Remzi ÖNEL 902 Kez Görüntülendi 0

Altunok, Mahalle Mahalle Gezip, Sorunlara Çözüm Üretiyor

Başkanvekili Altunok ve beraberindeki MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çetin, mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ve beraberindeki MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ile AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çetin, Kargıcak, İmambekirli, Senir, Nuru ve Keben mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Altunok, ‘Bizleri sevgiyle ve ilgiyle karşılayan halkımıza teşekkür ediyoruz’ dedi.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Genç yaşlı demeden her kesimden vatandaşlarımızın beklentilerine ve güvenine layık olmak için çalışıyor, tüm halkımızı sevgi ve saygı ile kucaklamaya devam ediyoruz” dedi.

Vatandaşların taleplerini ve sıkıntılarını, ilçe başkan yardımcıları ve teknik personellerle birlikte yerinde incelemeye devam eden Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Mahallelerimizi ve kent merkezimizi mahalle mahalle, sokak sokak gezmeye devam edeceğiz. Sorunlar varsa bunları anında ve yerinde tespit edip, çözüm bulma şansımız daha hızlı oluyor. İlçe Başkanlarımız ve belediyemizin teknik personelleriyle birlikte siz değerli halkımızın taleplerini, sıkıntılarını birlikte tespit ediyor, birlikte çözüm önerileri buluyoruz. Bizleri samimiyetle ve ilgiyle karşıladığınız için teşekkür ediyoruz” dedi.

 “VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİ AMACIMIZDIR”

Hizmetlerin yapılmasında muhtarlarla yapılan iş birliğine ve mahalle sakinlerinin taleplerine önem verdiklerini belirten Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Mahallelerimizi plan ve program dâhilinde gezmeye devam edeceğiz. Şahsım ve ekip arkadaşlarım gece gündüz sahadayız. Sokakları gezerken vatandaşlarımızın bizden ne beklediğini, nasıl değişiklikler istediğini daha net görüyoruz. Onlarla sohbet etme şansı yakalıyoruz. Bazı sorunların çözümüne yönelik belediye olarak bizim tek başımıza yapamayacağımız işler var. Bunlar için kurumlar arası iş birliği gerekiyor.

Bu işbirliğimiz sayesinde ilgili kurumlarında hizmetlerine katkı sağlayarak vatandaşlarımızın taleplerini en yetkili merciden ilgili kurumlara iletmiş oluyoruz. Silifke’mizde göreve geldiğimiz andan itibaren uzun bir yol aldık. Girmedik mahalle girmedik sokak ve cadde bırakmıyoruz. Çalışmalarımız halen devam ediyor. Getirdiğimiz bu hizmetler onları mutlu ettiği gibi bizleri de daha çok hizmet yapmamız konusunda heyecanlandırıyor. Silifke’miz ve mahallelerimiz özlediği hizmetlere bizim belediyeciliğimizle kavuşacak ve kavuşmaya da devam edecek. Hizmetimiz sürecinde girmedik mahalle, sokak, ev, tokalaşmadık el bırakmayacağız’ dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Çetin ve MHP İlçe Başkanı Levent Nogay’da vatandaşlarla sohbet ederek, talepleri ve sıkıntıları birebir dinleyip, çözüm için fikir alış verişinde bulundular. Mahalle muhtarları ve vatandaşlar, yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.