Silifke Havadis

Silifke'ye Kent Estetiğine Uygun Çöp Konteyneri

Yerel

Remzi ÖNEL 983 Kez Görüntülendi 0

Silifke'ye Kent Estetiğine Uygun Çöp Konteyneri

Silifke'de kent estetiğine uygun bir şekilde modern olarak tasarlanan ve tasarımıyla da dikkat çeken yeni çöp konteynerlerinin dağıtımı devam ediyor.

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, kent estetiğine uygun bir şekilde modern olarak tasarlanan ve tasarımıyla da dikkat çeken yeni çöp konteynerlerinin, cadde ve mahallelere dağıtımının devam ettiğini vurguladı.

Başkanvekili Altunok, ilçe sınırları içerisinde hizmete sunulan yeni model hijyenik çöp konteynerlerinin şehrin görüntüsünü bozmaması adına güzel bir uygulama olduğunu, esnaf ve vatandaşlardan da büyük bir ilgi ve beğeni aldıklarını ifade etti. Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, ‘Silifke’miz için ve Silifke’mizin geleceği için çalışmalarımız sürecek. Bu şirin ilçemize temizlik bakımından yeni uygulamaları ve çalışmaları, hem şehir estetiğine uygun olarak hem de halk sağlığını en iyi şekilde koruyarak devam edeceğiz. Unutmayalım ki Silifke’de yaşayan herkes bu kentin sakini değil, bu kentin sahibidir. Biz de belediye olarak milletimize hizmet götürürken farklı düşünmeliyiz, farkındalık yaratmalıyız. İlçemizin modernleşmesi yolunda attığımız adımlar ilçemizin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Kafes uygulamasını gerçekleştiren fen işleri ve  temizlik müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum. Silifke’miz hizmetlerin en güzeline layıktır" dedi.

Yorum Yap

Düşüncelerini Alalım?

* E-Posta adresiniz ve telefon numaranız hiçbir yerde yayınlanmaz. Sadece gerektiğinde sizinle iletişim kurmak için kullanılır.

UYARI Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uymayan, içerikle ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.